Hakkımda

 

küba davut

Merhaba Ben Davut,

1980 doğumluyum. İktisat mezunuyum. Sürekli değişken bir iş yaşantım olduğundan sabit olarak şu işi yapıyorum diyemiyorum. Fakat yıllardır içimde biriken seyahat tutkusunu ve dünyayı gezme hayalini gerçekleştirmiş olmak benim için mutluluk verici.

Tek hayalim bir yere hapsolmadan yeni yerler, yeni insanlar ve yeni kültürler keşfetmek oldu. Bu hayalimi 2012 yılında ilk yurtdışı deneyimim olan Tayland gezisiyle gerçeğe dönüştürdüm. Gezmenin adeta bir tutku olduğunu bu geziden sonra daha iyi anlamış oldum. Kısa bir zamanda 40 ın üzerinde ülke gezerek ufkumu genişlettim. Gezerek o ülkenin sadece bir anını yakalıyorsunuz. Keşke ömrümüz, sağlığımız ve maddi gücümüz yettiğince her yeri gezebilsek. Geziler yaşlandığınızda büyük bir tebessüm duyacağımız önemli hatıralar olacaktır. Bu sebeple keşke dememek için sürekli yeni yerler görmeye çalışıyorum.

Var olan fotoğraf tutkumu ise yurtdışı seyahatler ile daha iyi bir seviyeye taşıdım. Yeni yerler keşfettiğinizde bazı önemli anıların uçmaması adına bunları kayıt altına almanız gerekiyor yoksa çoğu şey sadece fotoğraflarda kalıyor ve unutuluyor. Bu sebeple bütün gezilerimi yazıya da dökerek bir nevi anı defterimi oluşturdum.

Bu blog ile anılarımı ve gezi fotoğraflarımı sizlerle paylaşmak ve bu ülkelere gitmek isteyenlere bir yardımcı rehber olmak istedim. Gitmek istediğiniz ülke ile ilgili öğrenmek istediğiniz ne varsa çekinmeden sorup bilgi alabilirsiniz.

Umarım blog yazılarımı beğenirsiniz.

İletişim Bilgileri : 

Email : davutsaki@hotmail.com

Facebook : www.facebook.com/davutsaki

İnstagram : www.instagram.com/davutsaki

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.